נגישות
menu      
אודות המרכז
אודות המרכז
תערוכות ופרויקטים
תערוכות ופרויקטים
חינוך וקהילה
חינוך וקהילה
ארכיונים
ארכיונים
אמן אורח
אמן אורח
הרשימות שלי
הרשימות שלי
חיפוש מתקדם
תחביר
חפש...
אמנות ופעולה במרחב הציבורי - מחזור שני
קול קורא למשתתפים/ות בקורס
15/01/2019
-
18/06/2019
אוצרים
חוקרים משתתפים
גורמי הפקה
תמיכות וקרדיטים נוספים
לינקים
פרסומים
מודלים
תערוכה
אירועים
טקסטים נוספים
פריטים קשורים

המחלקה לפוליטיקה וממשל באוניברסיטת בן גוריון בנגב תקיים במהלך סמסטר ב׳ תשע״ט קורס מיוחד על אמנות ופעולה במרחב הציבורי בשיתוף המכון לנוכחות ציבורית במרכז לאמנות דיגיטלית בחולון. מטרת הקורס, המתקיים בתמיכת ות״ת, היא ליצור מרחב משותף למחשבה ולימוד לחוקרים/ות בתחילת דרכם/ן, אמנים/ות ופעילים/ות חברתיים/ות. אנו מזמינים אמנים/ות ופעילים/ות להגיש את מועמדותם/ן להשתתפות בקורס. משתתפים/ות שאינם/ן סטודנטים/ות יזכו במלגה צנועה תמורת השתתפותם/ן.

הקורס מבקש להציע כלים משותפים למחשבה על הממדים האסתטיים והחזותיים של הפעולה הפוליטית במרחב הפומבי ועל הממדים הפוליטיים והאזרחיים של הפעולה האמנותית. לצד דיון בשורה של מושגי יסוד הנוגעים לשני השדות הללו – מושגים כמו פעולה, ארכיון, עדות, תנועה, המון, וכמובן, מושג הציבור עצמו – נבקש להתבונן מקרוב בצורות נפוצות של מחאה, אתגור ותיעוד ובתהיות ובסימני השאלה שהן מעלות. משתתפי הקורס יתבקשו לכתוב, במסגרת צוותי עבודה משותפים, עבודות חקר הנוגעות לפעולות ציבוריות בישראל.

מפגשי הקורס יתקיימו באוניברסיטת בן גוריון אחת לשבוע, בימי שלישי בין השעות 16:15-19:45. הם יחלו ב- 26.2.2019 וימשכו עד 18.6.2019. הקורס יכלול, בין השאר, הרצאות אורח, סיורים ופגישת סיכום שתתקיים במהלך הקיץ. המשתתפים/ות מתחייבים/ות לקחת חלק פעיל בכל פעילויות הקורס ולהגיש בסופו עבודת חקר המתבססת על שיתוף הפרקטיקות של כל אחד/ת מהשותפים/ות בקבוצה.

לצורך הגשת מועמדות, אנא שלחו מכתב קצר המפרט את עניינכם/ן בנושא, קורות חיים ותיק עבודות (אמנים; גודל מקסימלי 8MB). התאריך האחרון להגשת מועמדות הוא 15.1.2019.

לשאלות והגשת מועמדות, אנא פנו למארגני הקורס: מיכל גבעוני (mgivoni@post.bgu.ac.il) ואודי אדלמן (udi@digitalartlab.org.il).

מספר המקומות בקורס מוגבל.

 

קרא עוד...
T
כתוב משהו בנושא זה?...
שליחה באמצעות Ctrl+Enter
פרסם
בטל
המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית חולון(צפייה)
קטגוריה...